Kontakt

Pozostała oferta

Nasza firma oferuje wszechstronne usługi w dziedzinie budowy i remontów przemysłowych. Jesteśmy generalnym wykonawcą obiektów przemysłowych, dostarczając kompleksową obsługę od pomiaru i wyceny projektu po jego wykonanie i montaż.

Myjnie samochodowe

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej budowie myjni samochodowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, tworzymy nowoczesne i efektywne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Balustrady stalowe

Firma Omega Spółka z o. o. jest rozpoznawana jako ważny producent w Szczecinie balustrad ze stali nierdzewnej oraz szkła. Zasób nowoczesnych urządzeń, sprzęt kontrolno pomiarowy stosowany do kontroli realizowanych robót, wykwalifikowana kadra specjalistów, oraz bardzo duże doświadczenie na rynku pozwala nam sprawnie i precyzyjnie wykonywać każdy projekt architektoniczny zapewniając terminowość realizacji usług oraz pełne zadowolenie naszych klientów.

Cięcie plazmowe

Oferujemy usługi cięcia plazmowego na wypalarce CNC, z możliwością cięcia na stole o wymiarach 1500 x 3000 mm. Nasza technologia pozwala na cięcie materiałów takich jak nierdzewka, ocynk, aluminium, stal czarna, z grubością palenia plazmą do 20 mm.

Płyty najazdowe

Jesteśmy jedynym producentem w Polsce prefabrykowanych, oryginalnych płyt najazdowych. 
Przygotowane są z myślą o przyśpieszeniu czasu budowy myjni samochodowych. Czas montażu płyt na gotowej podbudowie wynosi jeden dzień. Płyty najazdowe posiadają wszystkie certyfikaty oraz badania nośności.

Konstrukcje stalowe

Nasze konstrukcje stalowe znalazły swoje zastosowania jako centra logistyczne, salony samochodowe, biurowce, hale magazynowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Obiekty, których wykonanie należy do trudnych zadań inwestycyjnych wykonujemy ze szczególną starannością, co zwiększa nasz prestiż oraz pozycję na rynku.